Google spouští Learn with Google!

Learn with Google Google spustil novou vzdělávací platformu, která má pomoci v byznysu správně uchopit všechny relevantní Google produkty. Zatím je to jako beta v US, během čtvrtého čtvrtletí by mělo být lokalizováno do 21 jazyků (tam by se třeba mohla vejít i čeština). Learn with Google sice začíná především s reklamními produkty, věnovat se bude ale všem, placeným i neplaceným, jak pro velké, tak i malé podniky.

Learn with Google obsahuje spoustu užitečných informací – když zůstaneme u AdWords tak od toho, jak začít inzerovat, přes FAQ typu proč se mi nezobrazuje reklama až po tipy jak reklamu vyvtořit. Dostupné jsou jak texty, tak videa.

Pravděpodobně tu není nic převratného, co by ještě v žádné nápovědě Googlu nebo na jiným odborných médiích už nebylo publikováno, ale už jen shromáždění na jednom místě a z pohledu byznysu, nikoliv produktu je pozitivním přínosem.

1 komentář u „Google spouští Learn with Google!“

  1. Taky mi přijde, že tam je spousta známých informací z Google nápovědy. Ale vzhledem k obšírnosti nápovědy oceňuju povedenou integraci důležitých témat a jejich hezké zabalení a naservírování uživateli.

Komentáře nejsou povoleny.