Workshop PPC setup

Praktický workshop je určen zejména těm, kteří teoreticky vědí, jak pracovat s klíčovými slovy nebo jak napsat reklamní text, ale když stojí před úkolem zpracování kompletní kampaně, váhají odkud začít a jak na to. Skvělou příležitostí je pro všechny, kteří chtějí krok za krokem naučit jak kampaň postavit, nad čím se zamýšlet a jak správně rozhodnout klíčové otázky před spuštěním. Celý průběh přípravy kampaně si vyzkoušíte na reálném příkladu a na místě vyřešíme všechna zaváhání a nejasnosti.


Termín: nestanoven
Místo: Praha 5, Holečkova 777/39
Cena:
()
Počet účastníků: maximálně 8
Délka školení: od 13.00 cca do 17.00
Lektor: Petra Větrovská

Naučíte se

  • strukturovat kampaně logicky s ohledem na snadnou správu i vyhodnocování,
  • nastavit parametry kampaně a pochopit, kdy je vhodné jakou volbu využít,
  • najít a zvolit vhodná klíčová slova, rozlišovat relevantní od nerelevantních,
  • psát reklamní texty a vybrat nejvhodnější cílové stránky,
  • odhalit po spuštění kampaně případné problémy,
  • reportovat výsledky kampaní, zvolit a najít správná čísla k reportu,
  • zvládnout základy práce s AdWords Editorem.

Workshop končí tematicky spuštěním kampaní ve vyhledávání a odladěním prvních problémů. Pro pokročilou optimalizaci je určeno školení PPC tuningu.

Co byste už měli znát – kvalifikační předpoklady

Na workshopu už byste měli jít s tím, že znáte principy fungování PPC reklamy. Nebudeme se věnovat základům jako že se platí za klik nebo jak se řadí reklamy. Přeskočíme i teorii, kterou se snadno dočtete v nápovědě (jako jsou kompletní pravidla pro texty) a budeme se věnovat hlavně použití v praxi.

Ke každému bloku probereme krátké teoretické intro, rozdílné postupy podle konkrétních případů a pustíme se do práce. Na konkrétním vzorovém příkladu si vyzkoušíte všechny kroky předcházející spuštění dobře nastavené kampaně. Pro práci na workshopu budete potřebovat AdWords Editor. Poslední verzi stáhnete na webu Googlu.

Co je v ceně workshopu

Dostanete krátké vytištěné materiály s teorií. Občerstvení bude k dispozici i v průběhu celého workshopu. V učebně je Wi-Fi, notebook si přineste vlastní.

Registrace na workshop

V následujícím formuláři se na workshop závazně přihlásíte. Pokud chcete přihlásit více účastníků zároveň, využijte pole Poznámka a uveďte počet, jména a emailové adresy dalších kolegů.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.