Školení Shopping Ads

Shopping Ads nahrají a automaticky aktualizují inzerci na tisíce produktů celkem jednoduše. Pracovat se s nimi dá ale podobně detailně, jako s klasickými kampaněmi ve vyhledávání. A dobrá segmentace vede k lepším výsledkům. Přijďte si pro dávku praktických tipů, které využijete pro maximalizaci výkonu vašich Shopping Ads kampaní!


Termín: příští termín není vypsaný

O čem to bude — program školení

  • struktura Shopping Ads kampaní — různé typy strukury, k čemu využít priority a filtry, jak použít vlastní štítky ve struktuře kampaní, jak zohlednit potřeby kampaní ve feedu,
  • pokrytí produktů — jak maximalizovat pokrytí vyhledávacích dotazů, možnosti práce s nejdůležitějšími klíčovými slovy, jak na vylučující slova v Shopping kampaních,
  • produktové inzeráty v Skliku — odlišnosti v možnostech „Shopping Ads“ kampaní v Skliku,
  • vyhodnocování Shopping Ads — konkurenční metriky, jak zjistit výkon konkrétního produktu, jak co nejdříve odhalit možné chyby, reporty, které vám pomohou při práci s Shopping Ads,
  • optimalizace — jak fungující kampaně ještě vylepšit, jaké jsou možnosti cenové optimalizace nebo úplné automatizace pomocí Smart kampaní.

Školení možná není úplně nejvhodnější pro ty, kdo chtějí (a mohou) už navždy jen zapnout Smart kampaně a nechat je běžet, i když i těm se budeme dost času věnovat.

Co byste už měli znát — kvalifikační předpoklady

Na školení se vůbec nebudeme věnovat založení Google Merchantu a Zboží.cz, vytvoření feedu a odladění chyb a zamítnutých produktů. Hlavním předpokladem tedy je, že máte již spuštěnou Shopping Ads kampaň (ideálně již nějakou dobu, abyste měli k dispozici i data). Také budu předpokládat, že jste již zběhlí v klasických PPC kampaních a možnostech jejich optimalizace, budeme se zabývat jen tím, co je specifické právě pro Shopping Ads.

Co je v ceně školení

Drobné občerstvení bude k dispozici. V učebně je Wi-Fi. Materiály dostanete v elektronické podobě.

Registrace na školení

V následujícím formuláři se na školení závazně přihlásíte. Pokud chcete přihlásit více účastníků zároveň, využijte pole Poznámka a uveďte počet, jména a emailové adresy dalších kolegů.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.