Petra Větrovská

Petra Větrovská

Pěkný den, jmenuji se Petra Větrovská, žiji v Praze, ale velkou část roku pracuji ze zahraničí. Mám 15 let zkušeností z online marketingových agentur, posledních 6 let jsem na volné noze. Specializuji se na kampaně v Google Ads a Skliku pro velké eshopy a e-commerce projekty. Pokud vás zajímá, jak vypadá spolupráce se mnou — přečtěte si i tuhle stránku.

A nebo se podívejte na tenhle videorozhovor se mnou, který je tak trochu o všem — o práci na volné noze, mých klientech, o tom co mě baví i o práci v zahraničí.

Napsala jsem průvodce PPC reklamou Zaklik.cz. A pokud by vás snad zajímaly zápisky z mých cest, práce na dálku a tak ze života, jsou na blogu Petra On The Way.

Konference a přednášky

  • Od roku 2009 přednáším pravidelně každý semestr PPC reklamu pro studenty předmětu Marketing na Internetu na VŠE.
  • Třetím rokem přednáším pro eshopaře na akcích APEKu.
  • Školím Certifikační Akademii Google Partners pomáhájící účastníkům z řad agentur složit certifikační testy Google AdWords.

Mimo to mám za sebou přednášky na Google Performance & Branding Summit, Webexpu, Digisemestru, Létu s internetovým marketingem, akcích GUG.cz a řadu dalších. Některé z mých prezentací najdete na Slidesharu.

Profily jinde

Napište mi

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Google+