Spolupráce

Už 15 let spravuji a optimalizuji PPC kampaně tak, aby přinášely maximální zisk. Posledních 9 let na volné noze.

Specializuji Google Ads, Sklik, Google Data Studio a testování v Google Optimize. Pracuju primárně pro velké eshopy nebo e-commerce projekty zaměřené na výkon, kampaně, které mají spoustu dat, která se dají pro optimalizaci využít.

Se svými klienty spolupracuji dlouhodobě — jedině tak lze budovat úspěšné kampaně. Klientům se věnuji na maximum, součástí mé práce je dobře poznat jejich obor podnikání i konkurenci a mít na ně vždy dost prostoru v sezóně, kdy kampaně potřebují nejvíce péče. Kampaně od začátku postavím a buduji jejich výkon.

Moji klienti

Je pro mě extrémně důležité dělat práci, která mě baví a motivuje, proto pracuji s klienty, se kterými si dobře rozumím. Vybírám si projekty, jejichž obor nebo značka jsou mi nějakým způsobem blízké nebo kampaně, které jsou pro mě zajímavou profesní výzvou. Proto si držím malý počet klientů. To jsou oni:

  • Volvista.cz a Albion Cars (od září 2013) — kampaně pro prodejce aut značek Volvo, Jaguar a Land Rover. Konverzi jasně změřit nelze (objednávku testovací jízdy úplně nepočítám), i přesto je to ale zajímavá výzva přivádět na web v relativně dražším segmentu co nejrelevantnější návštěvníky (měřeno mikrokonverzemi) za co nejnižší cenu.
  • Čedok (od února 2014) — cestování je můj největší koníček, takže když mě oslovila cestovka, byla jsem nadšená (to i přesto, že sama s cestovkou nejezdím). U Čedoku je zajímavá práce se sezónností, prioritními destinacemi a obsazeností hotelů i propojení tradičního kamenného prodejce s onlinem. A samozřejmě zaměření na výkon.
  • Naše maso (od června 2018) — moje oblíbené pražské řeznictví a bistro pod skupinou restaurací Ambiente, moje oblíbené dávno předtím, než spustili eshop a požádali mě o spolupráci. V březnu 2020 jsem začala také s propagací nově vzniklého rozvoru dobrot z bistra Náš rozvoz.
  • Hanibal.cz (od června 2020) — prodejce outdoorového vybavení na hory a dál.

Další možnosti spolupráce

Z časových důvodů nenabízím jednorázové individální konzultace a jednorázová nastavení nebo úpravy.

Chcete se mnou spolupracovat?

Napište mi na petra.vetrovska@gmail.com nebo vyplňte následující formulář, popište jasně co řešíte za situaci, jaký je váš cíl a co očekáváte ode mě. Odpovím a probereme detaily.

This field is for validation purposes and should be left unchanged.