Chcete víc? Přijďte na školení PPC!

Dnes se tu dozvíte jen jednu maličkost. A sice, že se dozvíte mnohem více! Jak? Přihlaste se na moje lednové školení PPC. Jasně, má to pár nevýhod oproti tomu, když si čtete články třeba tady na blogu – nesedíte doma v obýváku, trmácíte se do učebny v Karlíně a tam se celý den soustředíte. A ještě je to za peníze. Ale výhody převažují!

Dozvíte se, jak vylepšit své kampaně. Za den si posbíráte nejednu praktickou radu. Když sama neřeknu, co jste chtěli vědět, rovnou se zeptáte. A já vám hned odpovím a navíc vám to ukážu prakticky. Potkáte se s dalšími lovci PPC znalostí. O hladu taky nezůstanete. Jdete do toho?

Ještě nespěchejte. Tohle školení není pro PPC začátečníky. Měli byste umět kampaň v AdWords i Skliku nastavit a znát pravidla systémů. Samozřejmě byste měli mít zkušenosti s běžící kampaní, jejím vyhodnocováním a optimalizací. Zkrátka ideálně na školení chcete proto, že už jste toho zkusili spoustu, ale víte, že výsledky mohou být ještě mnohem lepší. Jenže nevíte přesně jak, potřebujete nasměrovat, odkrýt další možnosti.

Bude to stát za to. Čtete můj blog, někteří z vás už roky. Tak víte, co čekat. Díky školení přijdete na to, jak vytůnit kampaně a ušetřit a/nebo vydělat.

Už jste se rozhodli? Objednávku školení stejně jako i další praktické informace najdete na stránce školení PPC tuningu.

Budu se těšit na viděnou! :-)