Redesign Lupa.cz mě opravdu dojal

08. 11. 2010 komentáře:  4 kategorie:  Nezařazené

Lupa dnes nahodila nový design. Asi tak po pěti letech. Téma líbí/nelíbí tu teď ale řešit nebudu. Chci tu dnes zvěčnit něco, na co nechci zapomenout. A přiznám se, že už se tak málem stalo. Shodou okolností jsem si na to vzpomněla před pár týdny, když se mě kdosi ptal, co jsem dělala před Hájedničkou, a co předtím, a předtím… Pravda je taková, že PPCčkám se věnuju posledních asi tak šest let. Ale nějaké předtím také bylo. Dělala jsem něco úplně jiného. A nebyla jsem v tom vůbec špatná!

Ta Lupa, co byla online ještě dnes ráno byla myslím posledním webem, který jsem kódovala. Podotýkám kódovala, nikoliv kreslila (na grafiku jsem fakt nepoužitelná). Ale i tak byl mojí kreativitě určitý prostor ponechán. Třeba odstín navštívených odkazů, vynechání pár čar, a tak.

Takže tohle, už asi nikde nenajdeme, ale stejně byla kodéřina krásná práce!

meta author Lupa.cz

A tady jsem ještě na památku schovala starou Lupu.

Moje kodérská etapa života se s tak s redesignem Lupy uzavírá. Online mi už zbývá asi jen Digizone.cz (a to jen částečně), Panelreko a souwebí Liftecu (můj oblíbený byl Čajánek, to mě teď rozesmálo víc, než když jsem to viděla poprvé).


Předchozí: Následující:
štítky:  

Komentáře 4

1
krysařJarda - 09. 11. 2010, 21.47

Davam do zalozek :-)

2
Rammi - 18. 11. 2010, 02.44

No koukám na tu novou lupu a je docela krvava ;)

3
Vašek - 24. 11. 2010, 03.24

Nakódovala jsi to tehdy krásně:)

4
Michal - 05. 12. 2010, 13.08

Mě se nová verze příliš nezdá, původní kód byl super ;)

Přidat nový komentář


Google+